gympldka.cz

        

75. výročí vzniku školy – pozvání i žádost o pomoc

Gymnázium v Dobrušce oslaví v roce 2020 své pětasedmdesátiny.  Ačkoliv za léta existence škola několikrát změnila oficiální název, stále je to, jak doufáme, pro všechny absolventy, studenty a dobrušské patrioty „naše gymnázium“.

Rádi bychom společně oslavili toto výročí v sobotu 26. září 2020.

Těšit se můžete na setkání absolventů, kulturní program, výstavy, workshopy a další aktivity (program bude postupně zveřejňován na www.gympldka.cz).

 

Zároveň si Vás dovolujeme požádat o pomoc:

  • Pro chystanou výstavu z historie školy bychom uvítali písemné dokumenty (sešity, tiskoviny) a fotografie pořízené při školních akcích. Také bychom chtěli vystavit tabla jednotlivých ročníků. Materiály můžete doručit osobně nebo zaslat poštou na adresu: Gymnázium, Pulická 779, 518 01 Dobruška, popř. v elektronické podobě na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • Vydat almanach, uspořádat setkání, kulturní vystoupení a výstavy je finančně náročné. Dovolujeme si Vás proto požádat o finanční příspěvek či sponzorský dar v jakékoliv výši. Finanční částku můžete zaslat přímo na účet školy: 19-2152800217/0100; variabilní symbol: 202075. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím jméno fyzické nebo právnické osoby poskytující příspěvek. Rádi uvedeme do almanachu poděkování sponzorům, kteří přispějí částkou alespoň 1000 Kč. Pokud si nepřejete být jmenováni, prosím sdělte nám to. V případě, že potřebujete příspěvek zdokladovat např. pro daňové účely, kontaktujte ekonomku školy paní Ivanu Vondřejcovou (tel. 494 623 071; e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Děkujeme za Vaše příspěvky a budeme se těšit na setkání v sobotu 26. září 2020.

Za přípravný výbor

Mgr. Lenka Hubáčková, ředitelka školy