V kategorii G- Archimédiádě obsadili studenti sekundy Martin Zuzek druhé místo a Kryštof Sedláček třetí místo v okresním kole. Michal Friml, který také postoupil do okresního kola, onemocněl.

V kategorii F obsadili studenti z tercie Julie Matulová první místo a Štěpán Fröde třetí místo. Tyto kategorie končí okresním kolem.

V kategorii E vybojovali naši studenti z kvarty Zbyněk Volf první místo, Jakub Gerža třetí místo a Linda Jindrová šesté místo. Všichni postoupili do krajského kola a i tam nám udělali radost. J. Geržovi uteklo třetí místo o jeden bod, Z. Volf byl devátý a L. Jindrová osmnáctá v kraji.

Všem blahopřejeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně dalších úspěchů ve fyzice!