Ve středu 6. 3. 2019 jsme se zúčastnili turnaje v halové kopané, který se uskutečnil v Rychnově nad Kněžnou v hale VOŠ a SPŠ.

Ve skupině jsme nejdříve porazili OA Kostelec a následně smolně prohráli s SPŠelit z Dobrušky, když jsme především selhali v zakončení. V semifinále nás čekal nejtěžší možný soupeř. Tím byli gymnazisté z Rychnova. Utkání jsme si zbytečně zkomplikovali, když jsme ještě minutu před koncem vedli o dvě branky, ale soupeři se povedlo těsně před závěrečným hvizdem vyrovnat.  Nakonec jsme postup do finále vybojovali až po penaltovém rozstřelu.

Finále jsme nezačali dobře, už po minutě jsme prohrávali. Poté se nám sice povedlo vyrovnat a výsledek otočit, ale soupeř z VOŠ a SPŠ Rychnov výsledek opět zvrátil na svoji stranu. Dvě minuty před koncem jsme tak prohrávali o jednu branku. Mohutným finišem v závěru se nám povedlo vyrovnat a necelou půlminutu před závěrečným hvizdem jsme vstřelili vítěznou branku. I přesto, že posledních 30 vteřin náš tým dohrával o jednoho hráče v poli méně, se nám podařilo výsledek udržet, vyhrát okresní kolo a postoupit do kola krajského.

Naše výsledky v okresním kole:

Skupina:

DOGY : OA Kostelec nad Orlicí

4 : 1

DOGY : SPŠelit Dobruška

1 : 2

Semifinále:

DOGY : GYM. F. M. Pelcla

3 : 3

postup po penaltách

Finále:

DOGY : VOŠ a SPŠ Rychnov

4 : 3

V pátek 22. 3. 2019 v 6:50 ráno jsme vyrazili do Jičína, kde mělo proběhnout krajské kolo v halové kopané. Závěrečného turnaje se zúčastnilo 5 týmů z celého kraje systémem každý s každým.

První zápas jsme hráli se SPŠ Trutnov. Utkání bylo velmi vyrovnané a o výsledku rozhodla jediná branka v náš prospěch. V druhém zápase na nás čekal soupeř z Jíčína. Byli jím studenti VOŠ a SPŠ Jičín. Tento zápas jsme s přehledem zvládli a opět vyhráli. Třetím soupeřem nám byli studenti Lepařova gymnázia z Jičína. I ty jsme porazili. V tento okamžik jsme měli jistotu nejhůře druhého místa. Po dalším zápase našich soupeřů jsme měli definitivní jistotu vítězství v tomto turnaji. K poslednímu zápasu jsme proto nastupovali v klidu a kluci si ho chtěli užít. Opět jsme vyhráli, když nás zejména podržel náš brankář. Po závěrečném hvizdu jsme mohli začít slavit, protože se nám po letech podařilo vyhrát krajské kolo v halové kopané.

Naše výsledky v krajském kole:

DOGY : SPŠ Trutnov

DOGY : VOŠ a SPŠ Jičín

2 : 1

DOGY : Lepařovo gym. Jičín

DOGY : SPŠ Stavební HK

1 : 0

Za účast děkujeme těmto hráčům:

Ludvík Vít, Štětina Tomáš, Komůrka Josef, Kubeš Jakub, Antal Filip, Preclík Tomáš, Pavlíček Luboš, Filip Patrik, Novák Tomáš, Mach Martin

Děkujeme též panu Josefu Jarkovskému z firmy Autoškola Jarkovský za dopravu na tyto turnaje.