V úterý 15. ledna 2019 se konalo krajské kolo matematické olympiády kategorie A zaměřené na studenty třetího a čtvrtého ročníku středních škol, do kterého se probojovali tři žáci naší školy.

V těžké konkurenci studentů ostatních gymnázií a středních škol Královéhradeckého kraje se naši žáci neztratili a vybojovali skvělá umístění. Nejlepším výkonem se blýskl Benedikt Bareš, který obsadil celkové 2. místo. Jeho výkon je o to obdivuhodnější, že se jedná o žáka 1. ročníku střední školy - je tedy o dva roky mladší, než zbytek účastníků soutěže. Dobrého výsledku dosáhl i Pavel Chmelař, který obsadil celkové 9. místo .

Všem soutěžícím gratulujeme k perfektním výsledkům a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!