Jak jsme již informovali dříve, žák 3.A Benedikt BAREŠ zvítězil v krajském kole MO v prestižní kategorii A, ve které soutěží žáci předmaturitních a maturitních ročníků. Na 6. místě se umístil František FRÖDE, 7. místo obsadil Petr KOCOUR (oba 8.G).

Na jejich úspěchy navázali v online pořádané soutěži i další žáci naší školy.

V kategorii B (pro žáky 2. ročníků) suverénně zvítězil Jakub GERŽA (6.G). Úspěch v této kategorii podtrhl skvělým 5. místem Slavomír BÍLEK (6.G).

V kategorii C (pro žáky 1. ročníků) se na vynikajícím 2. místě umístil Ignác BAREŠ (1.A), mezi úspěšné řešitele se ještě krásným 7. místem zařadila Julie MATULOVÁ (5.G).

Vítězstvím ve dvou kategoriích a jedním druhým místem jsme se tak v této soutěži stali nejúspěšnějším gymnáziem v KRÁLOVÉHRADECKÉM KRAJI.

Všem výše jmenovaným blahopřejeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za výbornou reprezentaci školy. Poděkování si jistě zaslouží i další naši žáci, kteří se krajského kola zúčastnili.

p*c