gympldka.cz

Posledních několik měsíců se ve všech médiích setkáváme se zprávami o přetíženém zdravotním systému a únavě zdravotnického personálu. Mnohdy už tyto zprávy příliš nevnímáme a zapomínáme si uvědomit, jak těžkou a zodpovědnou práci tito lidé vykonávají. Bohužel ji mnohdy oceníme až ve chvíli, kdy ji potřebujeme my sami nebo někdo z našich blízkých. Proto přicházíme s Čokoládovou výzvou, abychom alespoň tímto sladkým způsobem vyjádřili poděkování těm, kteří zachraňují životy a pečují nejen covid pacienty. Cílem bude sesbírat co nejvíce tabulek čokolád, čokoládových tyčinek, sušenek a podobných mlsků. K Vámi darovaným sladkostem můžete připojit přáníčko s poděkováním, pozdravem či vzkazem pro zdravotníky. Vaše dárky pak předáme v nemocnici Rychnov nad Kněžnou, kde budou následně rozděleny mezi zdravotnický personál. 

Zapojte se do naší výzvy a pojďme tak společně udělat radost lidem, kteří neúnavně bojují za naše zdraví a životy. Dejme jim tak najevo, že si jejich práce vážíme a že jsme za ni vděční. 

Čokolády včetně Vašich přání a vzkazů je možné vhodit do poštovní schránky školy nebo je možné domluvit si osobní předání ve škole. Své dárky nám můžete nosit do pátku 16.4.2021. Věříme, že dorazíte v hojném počtu 😊  

RADKA ČUDOVÁ A JANA TUČNÍKOVÁ