Vážené žákyně, vážení žáci,
protože se nedá odhadnout, jak dlouho bude trvat opatření MŠMT uzavírající školy v ČR, budou Vám nejpozději od počátku příštího týdne zasílány od Vašich učitelů úkoly k samostatnému zpracování. Zadání obdržíte do Vašich školních mailů, žákům 1.G budou úkoly zasílány přes rodiče. Jestliže do středy příštího týdne žádné pokyny na školní e-mail neobdržíte, asi není Vaše školní e-mailová schránka funkční, je proto nutné kontaktovat ing. Valteru. Pokud se nemůžete dostat do Vaší školní e-mailové schránky, napište e-mail s žádostí o reset přístupového hesla ke školnímu e-mailu a odešlete jej na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Sdílejte zadání úkolů se svými spolužáky a informujte se u nich, zda jsou elektronické kanály průchozí. Vaše stávající volno je dobou určenou k Vašemu rozvoji, proto Vás žádám, abyste pro sebe něco dělali a vzdělávali se samostatně.

Mgr. Lenka Hubáčková