Změna č.1

Suplování:   Pátek 25.5.2018 (týden B)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

8.G

a

a

a

a

a

a

a

a

a

4.A

a

a

a

a

a

a

a

a

a

Změny v rozvrzích učitelů:

Bláhová Dagmar

2.hod

odpadá

4.A

 

absolventi

 

5.hod

odpadá

VN1

4.A (VNJ)+

 

absolventi

 

6.hod

odpadá

VN1

4.A (VNJ)+

 

absolventi

Doležalová Jana

5.hod

odpadá

KRJ1

4.A (KRJ)+

 

absolventi

 

6.hod

odpadá

KRJ1

4.A (KRJ)+

 

absolventi

Dyntar Jan

1.hod

supl. (Gr PedD)

Ch

4.G

(f)

 
 

2.hod

změna

Tvh

1.G (Tvh)

(t)

 
 

2.hod

spojeno (Gr PedD)

Tvd

1.G (Tvd)

(t)

 

Fléglová Pavlína

1.hod

odpadá

Fy

8.G

 

absolventi

 

3.hod

výměna <<

Fy

5.G

(f)

z 5.hod

 

5.hod

výměna >>

Fy

5.G

 

na 3.hod

Grimová Alena

1.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Hubáčková Lenka

3.hod

odpadá

Aj2

4.A (Aj2)

 

absolventi

Hylský Josef

5.hod

spojeno (Gr PedD)

Fy

4.G (Bic2)

(y)

 
 

6.hod

spojeno (Gr PedD)

Fy

4.G (Bic2)

(y)

 
 

8.hod

přesun <<

Fy

7.G

(y)

z 21.5. 9.hod

Chudý František

1.hod

odpadá

Ma

4.A

 

absolventi

Koubková Blanka

2.hod

odpadá

Zsv

8.G

 

absolventi

 

3.hod

výměna >>

5.G

 

na 5.hod

 

5.hod

výměna <<

5.G

(k)

z 3.hod

Marek Jan

3.hod

odpadá

Aj1

4.A (Aj1)

 

absolventi

 

5.hod

odpadá

VA2

8.G (VAJ2)+

 

absolventi

 

6.hod

odpadá

VA2

8.G (VAJ2)+

 

absolventi

Matoušek Jan

3.hod

spojeno (Gr PedD)

Tvd

6.G (Tvd)

(t)

 
 

3.hod

změna

Tvh

6.G (Tvh)

(t)

 

Pokorný Petr

3.hod

spojeno (Fa p)

Aj1

4.G (Aj1)

(h)

 
 

5.hod

spojeno (Fa p)

Aj1

2.G (AJ1)

(h)

 

Švecová Jana

4.hod

odpadá

Čj

8.G

 

absolventi

Tučníková Jana

4.hod

spojeno (Fa p)

Aj1

3.G (Aj1)

(c)

 

Vernerová Jana

4.hod

odpadá

Čj

4.A

 

absolventi

Změny v rozvrzích tříd:

1.G

2.hod

Tvh

Tvh

(t)

změna

Dyntar Jan

 
 

2.hod

Tvd

Tvd

(t)

spojí

Dyntar Jan

(Gr)

2.G

5.hod

Aj1

AJ1

(h)

spojí

Pokorný Petr

(Fa)

3.G

4.hod

Aj1

Aj1

(c)

spojí

Tučníková Jana

(Fa)

4.G

1.hod

Ch

 

(f)

supluje

Dyntar Jan

(Gr)

 

3.hod

Aj1

Aj1

(h)

spojí

Pokorný Petr

(Fa)

 

5.hod

Fy

Bic2

(y)

spojí

Hylský Josef

(Gr)

 

6.hod

Fy

Bic2

(y)

spojí

Hylský Josef

(Gr)

5.G

3.hod

Fy

 

(f)

výměna <<

Fléglová Pavlína

z 5.hod

 

3.hod

   

výměna >>

 

na 5.hod

 

5.hod

 

(k)

výměna <<

Koubková Blanka

z 3.hod

 

5.hod

Fy

   

výměna >>

 

na 3.hod

6.G

3.hod

Tvd

Tvd

(t)

spojí

Matoušek Jan

(Gr)

 

3.hod

Tvh

Tvh

(t)

změna

Matoušek Jan

 
 

5.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 23.5. (St) 5.hod

7.G

6.hod

Aj2

Aj2

 

odpadá

 

(Fa)

 

8.hod

Fy

 

(y)

přesun <<

Hylský Josef

z 21.5. (Po) 9.hod

Fyzika ve třídě 7.G (Hy) bude odučena nultou vyučovací hodinu.

 

Zpracováno v systému Bakaláři